Kysyttävää? Soita meille 05 – 375 3220
Ilmaiset toimituskulut yli 1000€ tilauksiin / 30pv palautusoikeus
Tämä tuote on poistunut valikoimista!
Ikävä kyllä kyseistä tuotetta ei pystytä enää toimittamaan. Kysy korvaavaa tuotetta asiakaspalvelustamme - [email protected] tai 05 - 3753 220
Toimitustavat
30 pv palautusoikeus
30 päivän palautusoikeus — ilman selittelyjä. Jos tuote ei vastaa odotuksiasi, palauta se ja saat rahasi takaisin.Turvallinen takuu
Kysy lisää asiakaspalvelustammeKuvaus
Peak Design Shoe Pouch – Sage
Peak Designin Shoe Pouch on osa lokerojärjestelmää, joka tehostaa Peak Designin Travel-sarjan laukkujen sisällön järjestämistä. Pussi on suunniteltu ensisijaisesti kenkiä varten, mutta sitä voidaan tietysti käyttää myös pussina muille vaatekappaleille ja vastaaville. Kun Shoe Pouch asetetaan sopivaan Travel-sarjan laukkuun, erikseen saatavilla olevat Peak Design C-klipsit mahdollistavat sen turvallisen kiinnityksen. Näin pussi ei pääse liikkumaan ja sen vetoketjun aukot voidaan kohdistaa Travel-sarjan laukun omiin aukkoihin, jotta sisältöön pääsee nopeasti käsiksi.
Travel Shoe Pouch on valmistettu itsekorjautuvasta nailonista, mikä takaa paremman kestävyyden ja suojan hankausta vastaan.
- Materiaali: Ripstop 70D nylon
- Ulkomitat: 32 x 17 x 17 cm
- Sisämitat: 30 x 13 x 13 cm
- Paino: 48 g
Arvostelut
Peak Design Shoe Pouch - Sage
Kysy ja vastaa
Kysymykset & Vastaukset
Tarvitsetko apua?
Liity yli 7000 asiakkaan joukkoon
Ilmainen toimitus
30 pv palautusaika
Asiakaspalvelu
Maksutavat
Aina edullinen
+358(0)5-3753220
Yhteystiedot
45100 Kouvola, Finland
Avoinna arkisin 10-17
Lauantaisin 10-15










Arviot
Arvosteluja ei vielä ole