Kysyttävää? Soita meille 05 – 375 3220
Ilmaiset toimituskulut yli 1000€ tilauksiin / 30pv palautusoikeus
|
Maksa osissa30.51 € / kk
|
12 kk rahoitus
| Malli: Adapteri + CPL |
Toimitustavat
30 pv palautusoikeus
30 päivän palautusoikeus — ilman selittelyjä. Jos tuote ei vastaa odotuksiasi, palauta se ja saat rahasi takaisin.Turvallinen takuu
Kysy lisää asiakaspalvelustammeKuvaus
Canon EOS R Drop-in Filter Mount Adapter CPL-suotimella
Canon 3442C005 EF–EOS R -adapteri mahdollistaa EF- ja EF-S-objektiivien käytön Canonin EOS R -sarjan peilittömien kameroiden kanssa. Tämä versio sisältää integroidun pyöröpolarisaatiosuotimen (C-PL), joka parantaa kuvanlaatua vähentämällä heijastuksia ja korostamalla värejä. Adapteri on suunniteltu erityisesti vaativaan valokuvaukseen ja videotuotantoon, tarjoten joustavan tavan hyödyntää EF-optikkaa uudessa RF-järjestelmässä.
Ominaisuudet
- Laajennettu yhteensopivuus: Mahdollistaa EF- ja EF-S-objektiivien käytön EOS R -järjestelmäkameroiden kanssa.
- Integroitu C-PL-suodin: Vähentää heijastuksia, parantaa kontrastia ja syventää värejä.
- Kätevä säätö: Suotimen pyöritystä voidaan hallita adapterin ulkokehällä, mikä tekee käytöstä helppoa myös kameran ollessa jalustalla.
- Laatu ja luotettavuus: Canonin alkuperäinen rakenne takaa täydellisen yhteensopivuuden, luotettavan toiminnan ja tarkan valotuksen.
- Luonnollinen integrointi: Säilyttää kaikki objektiivin ja rungon väliset tiedonsiirtotoiminnot (AF, AE, IS).
Tekniset tiedot
- Tuotekoodi: 3442C005
- Yhteensopivat objektiivit: Canon EF- ja EF-S-bajonetti
- Yhteensopivat rungot: Canon EOS R -sarja (RF-bajonetti)
- Suodin: Integroitu pyöröpolarisaatiosuodin (C-PL)
- Mitat: 73,2 × 24 mm
- Paino: 130 g
Arvostelut
Canon EF - EOS R -objektiivisovitin CPL-suotimella
Kysy ja vastaa
Kysymykset & Vastaukset
Tarvitsetko apua?
Liity yli 7000 asiakkaan joukkoon
Ilmainen toimitus
30 pv palautusaika
Asiakaspalvelu
Maksutavat
Aina edullinen
+358(0)5-3753220
Yhteystiedot
45100 Kouvola, Finland
Avoinna arkisin 10-17
Lauantaisin 10-15



Arviot
Arvosteluja ei vielä ole